-
Nejlepší
-
Zvířata a příroda
-
Období
Hrají si 3 slepice na schovku. První piká..., druhá se schová do kurníku a třetí do šopy...
,,17,18,19 áááááá 20! Před pikolou za pikolou nikdo nesmí stát nebo nebudu hrát!"
a vyjde... Zakopne a zakleje: ,,Kurnik šopa!!" a ty dvě slepice řeknou:
,,TY SES DÍVALA!! TO NENÍ FÉR JAK STO MOHLA TAK RYCHLE VĚDĚT!! :D
-
+


6. 7. 2012
Dva lovci z Texasu letěli na Aljašku lovit losy. Letadlo přistálo na zamrzlém jezeře a do dvou hodin byli oba zpátky a každý táhl na saních velikého losa.
Vyčerpaní dorazili k letadlu a pilot povídá: ,,Pánové, tohle mrňavý letadlo neunese ty dvě těla navíc. Jedno tu budete muset nechat."
,,Hele, to je baba, a ne pilot!"
Druhý lovec se přidá: ,,No jasně. Loni jsme tu byli taky, taky jsme ulovili dva samce, a pilot, co neměl o nic větší letadlo, se nebál."
Pilot se naštval: ,,Sakra, přece dokážu létat jako ostatní. Dobře, naložte to."
Naložili letadlo, pilot nahodil motor a rozjeli se po zamrzlém jezeře.
Letadlo se konečně odlepilo od země, ale nemělo dostatečnou stoupavost a tak škrtlo o vrcholy stromu u jezera, převrátilo se a spadlo. Z trosek se vyhrabává pilot, otřesený nárazem a mumlá: ,,Sakra, kde to jsme?"
A jeden lovec se tak rozhlídne a říká: ,,No, řekl bych, že tak o padesát metrů dál, než loni."
*By peldik258*
-
+


8. 11. 2012
Jde mravenec a slon po poušti a slon:
Hej, já už nemůžu!!
Mravenec: Nech toho! Ještě kousek a dám ti napít z mé flašky!
-
+


16. 5. 2012
Lev pořádá oslavu narozenin. Pozve si tygra a tomu nařídí, aby si vzal na starost pití. Požaduje aby obstaral koňak, pivo, víno i nealko. Náhle se rozhrne křoví, ze kterého vykoukne žába se strašnou držkou a ta zahuláká:
"Jéé, to budéé chlastačka a vožráávačka!"
Lev ji ignoruje a zavolá si jaguára a tomu nařídí, aby obstaral lahůdky. Vyjmenuje co má koupit, když v tom opět z rákosí vykoukne žába a začne ječet:
"Jéé, to budéé žráádlo, to budéé báášta!"
Lev si ji znechuceně prohlédne, zavolá si geparda a tomu řekne:
"A ty budeš hlídat, aby se na oslavu nedostalo zádný protivný zelený zvíře s velkou hubou!"
Žába opět vykoukne a radostně zařve:
"Jéé, to budéé krokodýl nasranééj!"
By:{Zaly}
-
+


23. 1. 2014
Napříč Austrálií skáče klokan, po každých 100 metrech se zastaví, z jeho vaku vykoukne tučňák a blinká.
V Antarktidě sedí ve skupině tučňáku malý klokánek, občas kýchne a zamumlá: „Zasraný výměnný pobyty.”
-
+


16. 1. 2012
Víš, co proletí broučkovi hlavičkou, když narazí ve 100 kilometrové rychlosti do čelního skla auta?
............
Zobrazit více
Prdelka
By:{Zaly}
-
+


20. 7. 2013
Víte proč je kanec smutnej?
Protože má manželku svini a děti prasata.
-
+


7. 8. 2013
Jdou 2 žížaly kolem talíře se špagetama a jedna říká:
„Hele grupáč!” :D
-
+


17. 6. 2013
Baví se dvě krávy.
První kráva říká: ,,Taky Tě děsí ta nemoc šílených krav?''
Druhá kráva odpoví: ,,Ne, já jsem veverka!''
-
+


1. 7. 2012
Čáp se jen tak prochází a najednou vidí šneka, jak si to šine ven z lesa.
Tak povídá: „Šneku, kam tak chvátáš?”
A šnek na to: „Ale, přijeli do lesa berňáci, tak zdrháme. To víš, já mám barák, moje má barák, děti mají baráky, tak zdrháme.”
No tak čáp neváhá, ale jak tak utíká, tak potká medvěda.
„Čápe, kam jdeš?”
„Ale, medvěde, do lesa přijeli berňáci, tak zdrhám. To víš já si žiju na vysoký noze, moje si žije na vysoký noze, děti si žijou na vysoký noze, tak zdrháme.”
Medvěd se lekne a taky prchá. Potká krtka.
„Medvěde, kam zdrháš?”
„Ale, krtku do lesa přijeli berňáci, tak zdrhám. To víš já mám kožich, moje má kožich, děti mají kožichy, tak zdrháme.”
Krtek neváhá, popadne rodinu a prchaj. Jak tak hrabou, tak se prohrabou až do ZOO do klece s paviánama. A ten největší se hned ptá: „Krtku, co tu děláš?”
„Ale, do lesa přijeli berňáci, tak zdrhám. To víš, já mám nahrabáno, moje má nahrabáno, děti mají nahrabáno, tak zdrháme.”
Pavián se na něj kouká a potom povídá: „Že se na to nevykašleš. Podívej se na nás. Já mám holou prdel, moje má holou prdel, děti mají holou prdel a stejně jsme skončili za mřížema.”
-
+


28. 12. 2012