-
Nejlepší
-
Zvířata a příroda
-
Období
Jde pytlák po lese a na rameni nese zastřeleného jelena. Zastaví ho myslivec a ptá se ho: „Pytláku, co to máš na rameni?”
Pytlák říká: „Nic.”
Myslivec na to: „A na tom druhém?”
Pytlák vykřikne: „Ááá, fuuj, jelen.”
-
+


25. 12. 2011
jde babička po cestičce a potká žabičku co má na hlavě ponožku,a babička se ptá, žabičko proč máš na hlavě čepičku žabička odpoví,drž hubu bábo přepadení!
-
+


11. 5. 2014
Baví se velbloudice ze svým synkem ..(V = velbloudice , S = synek)
S „Mami, proč máme takový hrby?”
V „Víš, když jdeme po pouštích, v hrbech máme vodu a ty nám umožňují být v poušti 40 dni bez vody.”
S „A mami, na co máme takové chumelce u kopyt?”
V „Víš, aby se nám nezabořili nohy do písku.”
S „A mami, proč máme tak dlouhý řasy??”
V „Aby nám písek nepadal do očí..ostatní zvířata musí oči zavírat, my ne, díky těch dlouhých řas.”
S „A mami, není nám to v té zoo k ničemu??”
*By beruš2000*
-
+


29. 6. 2013
,,Můj pes Azor je strašně inteligentní.''
,,Můj Alík taky. Každý den mi kupuje noviny!''
,,Já vím. Azor mi to říkal!''
-
+


13. 8. 2012
-Tati, co je to kamzík?
-Taková blbá ryba!
-Ale tady píšou že skáče po skalách.
-No, vidíš jak je ta ryba blbá.
{Jura}
-
+


24. 6. 2015
Zajíc přijde do hospody a zařve:
„Kdo mi šlohl koně?! Ať se okamžitě přizná nebo udělám to, co udělal můj strýc před padesáti lety!”
Chvíli je ticho, potom pomalu zdvihne ruku medvěd a tiše vykoktá:
„Sorry, máš ho za rohem.”
Po chvíli se zajíce zvířata bojácně ptají, co udělal jeho strýc.
Zajíc jim odpoví: „Šel domů pěšky!”
-
+


24. 1. 2013
Chlápek má papouška a ten je strašne sprostý. Jednou chce udělat na ženskou dobrý dojem, tak mu uváže na každou nohu provázek a povídá mu: ,,Jozef, když ti zatáhnu za tenhle provázek, tak řekneš Dobrý den, a když zatáhnu za tenhle, tak řekneš Můj pán je dobrý pán."
Tak milý papoušek že jako jo. Jednou si ten chlápek ženskou opravdu přivede a ona hned k papouchovi, a že proč jako má ty provázky na nohou. Zatáhne za jeden a papoušek povídá: ,,Dobrý den!" Zatáhne za druhý a papoušek zase: ,,Můj pán je dobrý pán." Tak ona se zeptá:
,,A co když zatáhnu za oba?" A papoušek rychle odpoví: ,,To spadnu, ty píčo!!!"
-
+


7. 9. 2012
Víte, kdy začne v lese hořet?
Když datel přejde z morseovky na kouřové signály.
-
+


25. 12. 2011
Jak nejlépe zabít pštrosa?
Vyplašte ho na betoně.
-
+


3. 6. 2012
Pán má papouška který mluví a chce udělat dojem při schůzce se slečnou.Tak mu uváže na nohy provázky jeden červejnej a druhej modrej.A říká mu ''když slečna zatahá za červenej řekneš dobrý den,když zatahá za modrej řekneš,slečno vy jste ale krásná'',papoušek to pochopí...Přijde slečna obdivuje papouška a povídá ''k čemu má na nohách ty provázky?'' pán říká ať to vyzkouší....Slečna zatahá za červenej papoušek řekne dobrý den,zatahá za modrej papoušek řekne slečno vy jste ale krásná.Slečna se pak ptá ''co se stane když zatahám za oba?'' papoušek na to ''rozbiju si hubu ty krávo''
-
+


12. 2. 2012