-
Nejlepší
-
Zvířata a příroda
-
Období
Žížala se koupe ve vodě. Jde kolem slon a říká ji: Žížalo vylez!
A žížala na to: A proč?
Slon: No tak vylez!
Žížala teda vyleze a slon ji řekne: Máš štěstí myslel jsem si, že si mi ukradla plavky!
-
+


14. 5. 2012
Nejdříve se tě zeptám jestli umíš hrát karetní hru oko? Jestli ne, tak to asi nepochopíš (možná jo)
Takže víš co potřebuješ k ulovení jelena?
Určitě nějakou pušku a také přírůčku nebo návod.
A víš co potřebuješ k ulovení lva? Asi né co?
Tak to musíš mít: pušku, příručku na jelena, dvě esa a jehlu.
Postup je takoví: Až bude lev dostatečně blízko, tak mu tou jehlou vypíchneš oko a on zařve: Já nemám oko!
A ty na to: A já mám dvě esa.
A lev: To sem s toho jelen!
No a pak pokračuješ podle přírůčky na jelena.
-
+


22. 3. 2012
„Vrkú, vrkú!” udělal holub a vyvrkl si kotník.
-
+


25. 12. 2011
Mezi dvěma ošetřovateli v zoologické zahradě: „Podívej, jak ten slon kouří. Já se pak nedivím, že je pořád nemocný.”
„Jak může slon kou... Pomóóc! Hoří pavilon!”
-
+


25. 12. 2011
Přijde zajíček do cukrárny a ptá se: „Máte mrkvovou zmrzlinu?”
„Nemáme,” odpoví prodavač.
Druhý den je tam zajíček zase: „Máte mrkvovou zmrzlinu?”
„Nemáme.”
A třetí den: „Máte mrkvovou zmrzlinu?”
„Nemáme.”
Prodavač už je z toho na nervy a tu zmrzlinu mu koupí. Zajíček zase přijde a povídá: „Máte mrkvovou zmrzlinu?”
„Máme,” odpoví prodavač.
A zajíček řekne: „Ta je ale hnusná, co?”
-
+


25. 12. 2011
Potkali se dva: „Kam jdeš s tím psem?”
„K hodináři.”
„Co má společného pes s hodinářem?”
„Zůstává mi každých pět minut stát!”
-
+


25. 12. 2011
Na běžeckém přeboru brouků se ptají favorizovaného sekáče: „Věříte ve vítězství v dnešním závodě?”
„Ano,” odpovídá sekáč, „ale ještě nevím, která noha poběží.”
-
+


25. 12. 2011
Jak poznáte knihovnu pro býky?
Chybí tam červená knihovna.
-
+


25. 12. 2011
Pán sehnal papouškovi samičku k připuštění, sjednali to s majitelem za 500 Kč. Dali je do klece, přikryli plachtou a teď to začalo. Když je odkryli, měla samička otrhané peří.
„Cos to udělal?” ptají se papouška zděšeně.
Papouch na to: „Za pětikilo snad můžu mít děvku nahou, ne?”
-
+


25. 12. 2011
Sedí tři netopýři na stromě. Vtom se jeden vznese, odletí a za chvíli se vrátí celý zkrvavený. Netopýři se ho ptají: „Kdes byl?”
On povídá: „Vidíte támhle ten barák, tak tam je taková rodina a já jsem ji celou vycucal.”
Po chvíli se zvedne druhý netopýr, odletí a brzy se vrátí ještě zkrvavenější než ten první. Ostatní se ho ptají: „Hele, kámo, kde jsi byl?”
On na to: „Vidíte tamtu ohradu. Tak tam je stádo krav a já jsem ho celé vycucal.”
Chvíli nato se zvedne ten třetí, odletí a za chvíli se vrátí zkrvavený skrz naskrz. Ti ostatní se hned ptají: „No a kde jsi byl ty?”
A on říká: „Vidíte tamtu vysokou věž... Tak tu jsem já neviděl.”
-
+


25. 12. 2011