Je to černé a klepe to na dveře, co je to?
Naše růžová budoucnost!
-
+


15. 12. 2011
Sedí angličan, němec a čech u stolu a angličan říká: „My v naší zemi napíšeme hello a čteme helou.” a němec říká: „To v naší zemi napíšeme mine a čteme majne.” a čech říká: „To u nás píšeme politik a čteme debil”
-
+


25. 11. 2012
„Jak se máte?” žertuje prezident Klaus.
„Dobře, dobře,” žertují občané.
-
+


25. 12. 2011
„Byl jsi na demonstraci?”
„Ano.”
„Tak si nastup do antonu!”
„Byl jsi na demonstraci?”
„Ano.”
„Tak si nastup do antonu!”
„Byl jsi na demonstraci?”
„Ne.”
„Tak tam upaluj a pak si nastup do antonu!”
-
+


15. 12. 2011
„Slyšel jsi to - vláda chce zase udělat další škrty. Budeme si muset utahovat opasky...”
„Hm, jim se to řekne, ale my už ani ty opasky nemáme!”
-
+


15. 12. 2011
SMS ze sídla ČSSD před volbami: „Jestli to vyhrajeme, podřežeme prase.”
Pohotová odpověď: „Kdybyste to udělali před volbami, bez Paroubka byste měli větší šance.”
-
+


25. 12. 2011
Klaus a Zeman jsou na potápějící se lodi. Kdo se zachrání?
Česká republika.
-
+


25. 12. 2011
Přijdou Mussolini, Hitler a Paroubek do pekla a Lucifer povídá: „Tady se postavte do bažiny a ta změří, kdo napáchal nejvíc zla. Kdo škodil světu nejvíc, ten se nejvíc propadne do bažiny.”
Po chvíli je Lucifer přijde zkontrolovat a vidí, že Mussolini je zabořen po pás, Hitler po krk a Paroubek jen po kotníky. Lucifer zakroutí hlavou a povídá: „Paroubku, zase stojíš Leninovi na hlavě?!”
-
+


25. 12. 2011
Vyjádření jednoho rakouského politika - odpůrce Temelína: „Nechápu, na co ti Češi potřebují nebezpečnou atomovou elektrárnu. Proč to nedělají ekologicky, jako my v Rakousku. My bereme proud ze zásuvky!”
-
+


25. 12. 2011
Na co pili?
Reagan: „Na válku!”
Brežněv: „Na mír!”
Jaruzelski: „Na lačno!”
-
+


15. 12. 2011