-
Nejnovější
-
Lidé
-
Autor
-
Období
Neurotik je člověk s děravými botami, který vydá spoustu energie na to, aby si nenamočil ponožky, místo toho, aby si šel koupit nové boty.
-
+


4. 1. 2012
Vědec je člověk, který zabíjí svůj volný čas prací.
-
+


4. 1. 2012
Skutečně není pravda, že by někdy existoval člověk, který by kladl zájem veřejnosti nad svůj vlastní.
-
+


4. 1. 2012
Historie vzniku člověka je opičí divadlo. Je to detektivka s tisíci otevřenými otázkami a tisíci pseudologickými odpověďmi.
-
+


4. 1. 2012
Obyvatelé velkoměst jsou lidé, kteří přišli z venkova do města tvrdě pracovat, aby si pak mohli dovolit přesídlit na venkov.
-
+


4. 1. 2012
Štěstí a úspěch jsou nezcizitelným právem každého člověka.
-
+


4. 1. 2012
Viděl jsem, v čem spočívá takzvaná bojovnost některých "bojových" lidí. Vymyslí si svůj "boj", vydupou si ze země důvody, dají mu jméno a bojují bez rizika a bezvýsledně. Bojují - jenom aby nemuseli myslet a pracovat.
-
+


4. 1. 2012
Jen dva druhy lidí jsou opravdu okouzlující - lidé, kteří vědí naprosto všechno, a lidé, kteří nevědí naprosto nic.
-
+


4. 1. 2012
Když se dva lidé milují, touží po tom žít spolu, ale samotná láska nestačí k zajištění štěstí.
-
+


4. 1. 2012
Dobré zboží a špatní lidé se chválí sami.
-
+


4. 1. 2012